Dantų Estetika, Klinika, Viso žandikaulio protezas ant 4 arba daugiau implantų

Viso žandikaulio protezas ant 4 arba daugiau implantų

Kęstutis Gronskis
Gydytojas odontologas-implantologas

Šiuolaikinė odontologija paskutiniais dešimtmečiais stipriai ištobulėjo ir mes džiaugiamės, galėdami savo pacientams pasiūlyti pažangius sprendimus, netekus visų dantų.

Kas yra pilna burnos reabilitacija?

Visiškas burnos atstatymas yra pažangiausių odontologijos galimybių panaudojimas, siekiant sukurti naują sveiką ir funkcinę šypseną. Jei esate praradę dantis dėl dantų karieso, periodonto ligų, daugybinių dantų traumų ir nepatenkinti savo šypsena, tuomet šis dantų atkūrimo metodas yra priimtiniausias. Mes atidžiai suplanuojame visus gydymo etapus. Tada atkuriame taisyklingą sąkandį, kad vėl galėtumėte mėgautis savo mėgstamiausiais patiekalais bei drąsiai didžiuotis savo šypsena. Mūsų rezultatai yra ilgalaikiai kaip ir Jūsų gyvenimo pokyčiai.

Kas yra „Viso žandikaulio protezas ant 4 arba daugiau implantų“?

„Viso žandikaulio protezas ant 4 arba daugiau implantų“ yra vienas iš geriausių būdų, kaip atkurti savo kramtymo funkciją ir šypseną, jei neturite dantų arba esami dantys jau negydomi. Tai apima 4-6 dantų implantų išdėstymą specialiose žandikaulio vietose, kad jie galėtų palaikyti fiksuotą tiltelį. Tada Jūs galite drąsiai valgyti, nereikia išiminėti protezo, kaip tai daroma nešiojant plokšteles.

Kam tinkama pilna burnos reabilitacija?

 • Žmonėms, netekusiems visų ar daugumos dantų.

 • Žmonėms, nešiojantiems išimamas dantų plokšteles.

 • Žmonėms, kurie nepatenkinti savo šypsena.

 • Žmonėms, dėl periodonto ligų netekusiems ar turintiems paslankių dantų.

Kodėl Jums naudinga visos burnos reabilitacija?

 • Turėsite natūralią šypseną.

 • Galėsite valgyti norimus maisto produktus.

 •  Nereikės kasdien išiminėti protezų.

 • Atkursite pilną burnos ir dantų funkciją – kramtymą.

 • Gali būti geriausias ilgalaikis sprendimas Jums.

Kaip atliekama procedūra?

 • Konsultacijos ir pirminės apžiūros metu gyd.odontologas-implantologas įvertina burnos būklę, žandikaulio kaulo kiekį, esant poreikiui rekomenduoja atlikti reikalingus kraujo tyrimus. Taip pat, suteikiama visa reikalinga informacija pacientui apie gydymo eigą, implantuos ir kt.

 • Atlikus žandikaulių kompiuterinę 3D tomografiją, gydytojas suplanuoja implantų įsriegimo taškus, o dantų technikų laboratorija gamina visų dantų projektą.

 • Visų implantų įsriegimas atliekamas vieno vizito metu, vietinėje žandikaulio nejautroje. Tai saugi ir neskausminga chirurginė procedūra. Po jos taip pat nebūna sutinimo.

 • Jau po 24 val. laboratorijoje pagamintas laikinas viso žandikaulio dantų protezas yra fiksuojamas ant įsriegtų implantų.

 • Implantams pilnai prigijus kaule po 3-5 mėn. Pradedami nuolatinių cirkonio keramikos protezų gamybos etapai. Pirmiausia ruošiamas dantų projektas, kuris leidžia pacientui matyti, kaip atrodys būsimi dantys, o taip pat, ir koreguoti būsimų dantų formą, vaizdą pagal paciento norus.

 • Tik tuomet, kai pacientas patenkintas individualizuotu dantų projektu, pradedame gaminti fiksuotą cirkonio keramikos visų dantų protezą ant implantų.

Kainos

Eil. Nr. Paslauga Kaina (€)
1 Individualios burnos higienos instruktažas NEMOKAMA
2 Tvirtas hibridinis protezas su garnitūriniais dantimis, PEEK elastingu pagrindu ir gleivinės apdaila, ekonominis variantas 2665 Eur
3 Tvirtas hibridinis protezas su asmenine paciento dantų individualizacija, su keturių sluoksnių dantimis + keturių komponentų gleivine 3689 Eur
4 Titano sija su cirkoniu + Emax Fusion protezai priekinių dantų srityje 4987 Eur
5 Laikini dantys visam žandikauliui 987 Eur

 Aukštaičių g. 62A, LT-50284, Kaunas

 +370 600 25559

 info@dantuestetika.lt

 Dantų estetika

 dantu_estetika

Maloniai laukiame Jūsų nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00 - 19:00 val.

DĖMESIO - šeštadieniais dirbame pagal išankstinę registraciją!

Dantų estetikos klinika, UAB

Įmonės kodas: 304444009

Vadovas: Sandra Čepulkauskienė, direktorė

Adresas: Aukštaičių g. 62A, LT-50284, Kaunas

Tel. nr.: +370 600 25559

El. paštas: info@dantuestetika.lt

Susisiekite